mil.gov.ua

Ярош і Муженко обговорили взаємодію ДУК і ЗСУ - Міноборони

  Ситуація, чка склалася навколо бази Добровольчого українського корпусу у Дніпропетровській області, стала предметом телефонної розмови начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженко і лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  "Увечері 28 квітня та вранці 29 квітня відбулися телефонні розмови між начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Віктором Муженком та Дмитром Ярошем. Сторони обговорили питання, серед яких було й виконання попередніх домовленостей стосовно взаємодії та інтеграції Добровольчого Українського Корпусу у Збройні сили України", - йдеться в повідомленні.

  В Міноборони підкреслили, що інформація, яка поширюється в інтернеті стосовно нібито блокування десантниками ЗСУ бази ДУК, спрямована на дестабілізацію обстановки.

  "У Дніпропетровській області тривають навчання підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Усі заяви, що наразі поширюються мережею Інтернет стосовно ситуації у Дніпропетровський області, покликані підвищити градус напруги у суспільстві та можуть бути передумовами для збройних провокацій на території України напередодні травневих свят", - наголосили в міністерстві.

  Водночас, у Генштабі нагадали про незмінність позиції щодо добровольчих збройних формувань.

  "Усі збройні формування на території України повинні бути легальними та підпорядковуватися Збройним силам України або іншим державним силовим структурам", - зазначили у Генштабі.

  Раніше 28 квітня Дмитро Ярош заявив, що десантники з 25-ої і 95-ої бригад ЗСУ заблокували базу ДУК "Правий сектор" у Дніпропетровській області і спробували роззброїти його бійців.

  "Я наказав усім підрозділам "Правого сектора" - зброю не здавати. Нам ніхто не може заборонити захищати нашу землю і битися з російським агресором. Але і не піддаватися на провокації", - заявив провідник ДУК "ПС".

   

  Попередній матеріал
  Обама знову поставив агресію РФ в один ряд із "Ісламською державою" і вірусом Ебола
  Наступний матеріал
  Випадки розповсюдження місією ОБСЄ недостовірної інформації неприпустимі - командування АТО

  Бійці АТО утримують позиції у Пісках, "Правий сектор" відвели з селища - Лисенко

  "Правий сектор" відвів батальйони ДУК від лінії фронту

  Ярош розповів - як ДУК "Правий Сектор" увійде до ЗСУ