Кадр із відео "Россия 1"

Янукович дав інтерв'ю російським ЗМІ - обіцяє повернутися в Україну

  Колишній президент України Віктор Янукович дав інтерв'ю російському "Першому каналу".

  Зокрема, Янукович розповів, як у нього "болить душа" через жертви на Донбасі, та пообіцяв повернутися в Україну, як тільки у нього з'явиться така можливість.

  "В мене не було можливості повернутися. Я не приховуватиму, я посилав людей в Україну, які моніторили ситуацію, та й зараз ми її моніторимо. Я не буду приховувати, що в мене не йшла з голови думка про те, щоб повернутися і очолити спочатку протестний рух, а потім уже і взяти якусь участь у захисті людей, які опинилися в цій ситуації. Але всі приходили до однієї думки: як тільки я з'явлюся, наші колишні опоненти, а зараз уже вороги, не тільки мої, а й всього українського народу, я вважаю, вони зроблять все, щоб мене знищити", - сказав Янукович.

  "Мої соратники були категорично проти, щоб я їхав в Україну. Мене відмовляли від цього. І події розвивалися дуже стрімко, і знайти це "вікно" не виходило. Я жалію, що я не зміг цього зробити", - розповів Янукович.

  Разом з тим він запевнив, що повернеться в Україну, "як тільки з'явиться така можливість".

  "Але як кажуть, Бог залишив мені життя. Мабуть для чогось я потрібен. І якщо говорити про сьогоднішній день, як тільки в мене з'явиться можливість повернутися, я повернусь і зроблю все можливе, щоб полегшити життя в Україні. А сьогодні головне завдання - зупинити війну", - сказав Янукович.

  Повну версію інтерв'ю обіцяють показати у підсумковій програмі, яка вийде в ефір російського "Першого каналу" 23 лютого.

  Попередній матеріал
  У Києві відкрилась виставка доказів присутності російських військ в Україні
  Наступний матеріал
  Австралію накрили потужні циклони "Лам" і "Марсія"

  РНБО: наказ розстрілювати учасників Євромайдану віддавав особисто Янукович

  Кремль готував захоплення України ще до повалення режиму Януковича - російські ЗМІ

  В ГПУ впевнені, що вкрадені Януковичем і Ко гроші все ще можна повернути

  Путін у Мінську зламав ручку, як Янукович у Ростові-на-Дону