5.ua

Віталій Кличко зустрівся із Вікторією Нуланд за зачиненими дверима

  Годинне запізнення, а потім ще година – на зустріч за зачиненими дверима: міський голова Києва Віталій Кличко зустрівся з помічником державного секретаря США Вікторією Нуланд.

  Годину журналісти чекали на появу мера Києва та помічника держсекретаря США. Під спалахи фотоапаратів першою з'явилася Вікторія Нуланд – у доброму гуморі: "Київ був фантастичним! Гарний та чистий, справжнє сучасне європейське місто. Я вітаю мера!" – сказала гостя.

  Віталій Кличко, у свою чергу, запевнив: "Ми намагаємося бути ідеальними".

  Після обміну люб'язностями Віталій Кличко розповів, що на посаді міського голови лише 100 днів. Скаржився, що зробити для міста багато не встиг. Утім, Нуланд підбадьорила: "Ви дуже зразковий мер для наших інвесторів. Ваші двері завжди відчинені для вирішення їхніх проблем і ми дуже задоволені, що можемо будувати американський бізнес у Києві".

  А от двері для журналістів зачинилися – більш, як на годину. Потому – помічник держсекретаря поїхала, перемови з столичним головою не коментуючи. Інформував Віталій Кличко: зустріч мала загальний напрямок. Основні теми: "Це використання фахівців, які можуть надати поради, це організації, структурування підрозділів міліції, які є в Києві, для того, щоб ця робота була більш ефективною, також технічна допомога. Мови про військову техніку не велось".

  На питання журналістів про конкретний результат зустрічі – Віталій раптом згадав про брата: "Щоб матеріалізувати... Якщо ви хочете чогось матеріального – мій брат Володимир, Володимир Кличко, зараз знаходиться в тренувальному таборі у Флориді, він зараз переслав 2000 аптечок, військових аптечок екстреної допомоги, вони зараз вже прилетіли, розтаможуються в "Борисполі", і я впевнений – в найближчі дні ми зможемо конкретні речі – ці аптечки – передати нашим хлопцям, тим, хто захищає незалежність країни".

  Щодо співпраці з американцями – до Нового року США мають доправити до Києва контейнери для вироблення біопалива. Утім, у якій кількості – мер не повідомив. Уся конкретика так і залишилася за зачиненими дверима.

  Євгенія Таганович, Денис Савченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Молдові штрафують телеканали за трансляцію "антиукраїнських новин" з РФ
  Наступний матеріал
  Червоний хрест зібрав 100 тис. грн. на ліки для поранених бійців АТО
  Loading...