Кицюк-суд
5.ua

Вінницький суд відмовив у клопотанні захисту Кицюка про відвід судді Олійника

  Запобіжний захід суддям Печерського райсуду Києва Оксані Царевич та Віктору Кицюку обирають у Вінницькому суді.

  Щодо Кицюка - зранку його адвокати заявили про сумнів стосовно повноважень прокурорів у розгляді справи, Згодом від своїх претензій відмовилися. Однак наполягали на відводі судді Олександра Олійника. Суддя Ігор Вишар це клопотання не задовольнив.

  Напередодні, адвокати Кицюка просили усунути від справи і цього представника Феміди. Серед захисників підозрюваного - Юрій Сухов, який вчора представляв інтереси іншого судді Печерського суду Сергія Вовка на засіданні в Києві.

  Свого часу Сухов був також адвокатом Юлії Тимошенко під час розгляду її справи у тому ж таки Печерському суді столиці Родіоном Кіреєвим. Сьогодні ж у Вінниці і обвинувачення, і захист Віктора Кицюка закидають одне одному затягування процесу.

  Щодо іншої судді Печерського суду - Оксани Царевич - її захист вдруге подав клопотання про відвід судді Олександра Олійника. Зараз служителі Феміди у нарадчій кімнаті. На початку засідання Олійник заявив, що напередодні клопотання про його відвід відхилив інший суддя - Юрій Ковбаса, - коли в залі не було Оксани Царевич.

  Попередній матеріал
  У Москві пройшов пікет на підтримку України
  Наступний матеріал
  Мати Савченко просить Меркель посприяти звільненню української льотчиці

  У Вінниці розпочалось засідання суду у справі Кицюка

  Суд відмовився заарештувати одіозного суддю Вовка

  Розгляд справ суддів Царевич і Кицюка перенесли на суботу

  Царевич оголосила відвід уже другому судді