sivertime.com.ua

В "Південно-Західній залізниці" заявляють, що не виконуватимуть накази "Укрзалізниці"

  Колектив "Південно-Західної залізниці" має намір не виконувати накази вищого органу - Держадміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця").

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Південно-Західної залізниці".

  "Одномоментне звільнення керівного складу залізниці призводить до зупинення діяльності "Південно-Західною залізницею", оскільки до компетенції звільнених осіб належить виключне право прийняття наказів та розпоряджень, що забезпечують безперебійне функціонування залізниці" - зазначили в прес-службі.

  У ПЗЗ вважають, що накази і розпорядження в.о. генерального директора "Укрзалізниці" Максим Бланка від 19 березня про звільнення керівного складу "Південно-Західної залізниці" є "злочинними і такими, що прямо суперечать законам та створюють реальну загрозу національній безпеці України".

  Крім того, в Південно-Західній залізниці заявили, що, нібито, щодо самого Бланка розслідуються кримінальні справи про зловживання владою і службовим становищем.

  "З даного моменту вважаємо, що накази та розпорядження "Укрзалізниці" не підлягають виконанню, як такі що видаються злочинцем щодо якого порушено та розслідуються кримінальні справи про зловживання владою та службовим становищем", - йдеться в повідомленні прес-служби.

  Залізниця наголошує, що відповідно до закону України "Про залізничний транспорт" встановлено, що залізниця є основною організаційною ланкою на залізничному транспорті. Створення, реорганізація, ліквідація та визначення територіальних меж залізниць, призначення і звільнення їх керівників здійснюються рішеннями Кабінету міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту.

  "Повноваження виконуючого обов’язки начальника залізниці Івана Федорка підтверджені рішенням суду, яке набрало законної сили, а дія розпорядження КМУ №192-р про покладання виконання обов'язків начальника залізниці на Володимира Тягульського зупинено. Враховуючи той факт, що злочинним керівництвом "Укрзалізниці" видаються незаконні накази з даного часу трудовим колективом Південно-Західної залізниці не приймаються до виконання накази та розпорядження УЗ", - наголошується в повідомленні.

  Залізниця уточнює, що дане право колективу гарантовано статтею 60 Конституції України, якою встановлено, що ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

  Попередній матеріал
  Санкції проти Росії з боку ЄС діятимуть до повного виконання Мінських угод – Туск
  Наступний матеріал
  Співробітники СБУ затримали двох інформаторів терористів "ЛНР"

  Глава "Укрзалізниці" звільнив керівний склад "Південно-Західної залізниці" - прес-служба

  За минулу добу Укрзалізниця безкоштовно вивезла 117 переселенців із зони АТО

  Застрелився заступник директора "Укрзалізниці" часів Януковича - ЗМІ

  Укрзалізниця перевезла вже 14,5 тис. переселенців