mil.gov.ua

В Грузії українські військові навчалися діяти в екстремальних гірських умовах

  Військовослужбовці Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного прийняли участь у навчаннях на базі центру гірської підготовки імені полковника Бесика Кутателадже, що у грузинському місті Сачхере.

  Як повідомляє прес-служба Міноборони, протягом трьох тижнів українські військові навчалися організації та проведенню підготовки підрозділів до дій у горах, а також удосконалювали практичні навички виконання завдань у гірських умовах.

  Окрім того, відпрацьовувалися питання дій військовослужбовців під час сходження лавини, пошуку та евакуації постраждалого за допомогою пошукового пристрою та рятувальних нош.

  Зазначається, щор у курсі окрім українських офіцерів взяли участь понад двадцять військовослужбовців із Польщі, Литви, Латвії, Азербайджану, Вірменії, Молдови, Португалії та Грузії.

  На завершення підготовки з учасниками заходу було проведені тести за тематикою занять, після чого їм вручили відповідні сертифікати про їх закінчення.

  "Знання та навички, які українські військовослужбовці отримали під час курсу, будуть систематизовані, ретельно проаналізовані з урахуванням вже існуючої в Україні системи гірської підготовки та впроваджені в навчальний процес Академії сухопутних військ. Планується, що участь у подібних заходах представники українського військового вишу братимуть й надалі", - зазначили в Міністерстві оборони.

  Попередній матеріал
  США можуть надати українським військовим безпечні засоби зв'язку
  Наступний матеріал
  Посадовця виконавчої служби упіймали на хабарі у $4,7 тисяч

  "Драгунський рейд" - міжнародні навчання країн НАТО

  Президент схвалив допуск в Україну іноземних військових для навчань

  На Дніпропетровщині проходять навчання мобілізованих бійців 25-ї повітрянодесантної бригади

  Для навчання бійців Нацгвардії Пентагон відправить в Україну 290 своїх військових