112.ua

Україна візьме участь у віртуальних навчаннях НАТО "Сrisis Мanagement Exercises 2015"

  Україна візьме участь у щорічних командно-штабних віртуальних навчаннях НАТО з управління кризовими ситуаціями "Сrisis Мanagement Exercises 2015".

  Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

  "Цього року союзники по НАТО запросили до участі в навчаннях декількох найбільш важливих партнерів, в т.ч. Україну. Крім нашої держави учасниками навчань серед країн-партнерів також стали Австралія, Фінляндія, Швеція та Японія", - йдеться в повідомленні.

  В основу сценарію навчань покладено віртуальний конфлікт між двома острівними державами, які не є членами Альянсу та розташовані в Індійському океані. Згідно з легендою, основна увага буде приділятися морському та гуманітарному аспектам кризи. Водночас, розгортання сухопутних військ не передбачається.

  "Очікується, що в ході навчань їх учасники відпрацьовуватимуть механізм проведення консультацій та прийняття рішень стосовно врегулювання військової та гуманітарної кризи на стратегічному військово-політичному рівні", - зазначили в РНБО. 

  До участі у навчаннях, які пройдуть у період з 4 по 10 березня, будуть залучені цивільні та військові експерти країн-учасниць "Сrisis Мanagement Exercises 2015", представники стратегічних командувань НАТО з трансформації та з операцій, а також низки міжнародних організацій.

  Зокрема, Євросоюз запрошено до обміну інформацією щодо оцінки ситуації, разом з Департаментами з політичних питань та миротворчих операцій ООН, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста та Міжнародною Енергетичною Агенцією, які виступатимуть спостерігачами в ході навчань.

  "З метою належного забезпечення участі нашої держави у навчаннях "СМХ-2015" в Україні створено спеціальний командний штаб, до складу якого увійшли експерти низки національних міністерств та відомств. Координацію роботи української команди здійснюватиме Апарат Ради національної безпеки і оборони України", - зазначили у прес-службі.

   

   

  Попередній матеріал
  Полтавські волонтери передали відремонтовану БРДМ українським військовослужбовцям
  Наступний матеріал
  Кремль використовує різноманітні стилі ведення пропагандистської війни - Карпенко

  Перемир'я в Україні крихке, але поки що його дотримуються – генсек НАТО

  РФ нарощує ядерні навчання на тлі подій в Україні - заступник генсека НАТО

  У Литві пройшли навчання сил НАТО

  Росія почала масштабні військові навчання на кордоні із країнами НАТО