rbc.ua

Україна посіла 37 місце в рейтингу найвпливовіших у світі паспортів

  Паспорт України посів 37 місце із 80 у рейтингу найвпливовіших у світі документів, які посвідчують особу, що дає своєму власникові безперешкодний доступ до 96 країн.

  Про це йдеться у дослідженні фінансової компанії Arton Capital, що спеціалізується на наданні послуг заможним людям в отриманні кількох громадянств, передає "УНІАН".

  "Дослідження показує, який паспорт дозволяє його власнику досягти найбільш глобальної мобільності на основі того, скільки країн світу вони можуть відвідати без візи", - зазначає американське видання CNN Money.

  Так, згідно з даними дослідження, Україна випередила такі країни як Боснія і Герцеговина, Нікарагуа, Албанія. Разом з тим, український паспорт випереджають за цим показником Молдова, Росія та Чорногорія.

  Перше місце в рейтингу посіли паспорти США і Великої Британії, вони дають своїм власникам безперешкодний доступ до 147 країн.

  Як зазначає CNN, паспорти найбільш густонаселеної країни в світі, Китаю, пропонують своїм власникам швидкий доступ до 74 країн. Людям з індійськими паспортами - простий доступ до 59 країн. Російський паспорт забезпечує до ступ до 98 країн.

  Рейтинг топ-паспортів: США, Велика Британія - 147 країн; Франція, Південна Корея, Німеччина - 145 країн; Швеція, Італія - 144 країни; Данія, Сінгапур, Фінляндія, Японія, Люксембург, Нідерланди - 143 країни; Швейцарія - 142 країни.

  В нижній частині списку розташувалися Конго, Ємен, Центрально-Африканська Республіка і Косово з 41 країною; Екваторіальна Гвінея, Бутан, Коморські Острови, Бурунді - 40 країн; Сомалі, Еритрея - 39 країн; Афганістан, Джібуті, Ірак, Ефіопія, Непал - 38 країн; Південний Судан, Соломонові Острови, Палестина, Сан-Томе і Прінсіпі, М'янма - 28 країн.

  Попередній матеріал
  Країни Балтії попросили допомоги Єврокомісії та Польщі у побудові газопроводу
  Наступний матеріал
  Спікер парламенту Грузії відвідає Україну
  Loading...

  Внутрішні паспорти в Україні замінять на картки

  Порошенко вручив паспорт громадянина України онуку видатного мецената Терещенка

  Від сьогодні росіяни в'їжджають до України лише за закордонними паспортами

  З 1 квітня дані про дітей більше не вноситимуть до закордонних паспортів батьків