goloskarpat.info

Україна не допустить, щоб агресія РФ впливала на запровадження безвізового режиму з Євросоюзом - Кулеба

Українська влада не допустить, щоб ситуація на Донбасі ставала політичним чинником, який впливає на перспективу впровадження безвізового режиму з ЄС.

Про це у ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Ми не допустимо, щоб ситуація на сході України, агресія Росії ставала політичним чинником, який впливає на перспективу впровадження безвізового режиму з Євросоюзом", - зазначив він.

"Є чіткі завдання, які перед нами поставив Європейський Союз, сказавши "досягаєте відповідності цим критеріям – отримаєте безвізовий режим". Ми відповідність цим критеріям досягнемо. Якісь додаткові політичні чинники в цьому процесі не повинні відігравати жодної ролі", - додав Кулеба.

З його слів, для запровадження безвізового режиму одним з найважливіших питань є те, щоб в Україні запрацювала система біометричних паспортів.

Крім того, як зазначив Кулеба, також необхідно, щоб міграційна політика України почала відповідати певним вимогам Євросоюзу.

 

Попередній матеріал
Землетрус у Непалі: міжнародна спільнота допомагає ліквідувати наслідки лиха
Наступний матеріал
Українські рятувальники можуть долучитися до пошуково-рятувальних робіт у Непалі

Туск: я не маю сумнівів щодо безвізового режиму з Україною

Україна та Чилі підписали угоду про безвізовий режим - глава МЗС

Запровадження безвізового режиму є дуже важливим символічним сигналом, на який чекає Україна від ЄС - Парубій

Україна має шанс отримати безвізовий режим з ЄС уже до кінця цього року – Парубій