www.moskal.in.ua

У Щасті з обстріляної лікарні евакуювали пацієнтів - Москаль

  У неділю, 15 лютого, було евакуйовано пацієнтів пошкодженої обстрілами лікарні в місті Щастя Луганської області.

  Як говориться в повідомленні прес-служби голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, внаслідок одного з останніх обстрілів Щастя було пошкоджено міську лікарню - мінометні міни вибухнули у дворі, зруйнувавши автомобіль "швидкої допомоги", розбивши дах на одному з корпусів і вибивши вікна та двері на кількох інших.

  "Проводити лікування в таких умовах неможливо, тому пацієнтів довелося терміново вивезти в інші медзаклади області. Частину людей евакуювали в Новоайдарську районну лікарню, частину - в Петрівку, Сєвєродонецьк та Лисичанськ, а військовослужбовців відправили у військовий госпіталь у Сватовому", - зазначив Москаль.

  За його словами, декілька відділень лікарні продовжують приймати хворих - терапія працює в режимі денного стаціонару, а в хірургії проводять ургентні операції, однак для повноцінного лікування в пошкоджених корпусах необхідно провести ремонт і замінити близько сотні вікон.

  Як повідомляється, обласна держадміністрація надасть необхідні кошти, за два з половиною тижні всі роботи мають бути завершені.

  "Лікарня в Щасті перебуває на передовій, тому її нормальне функціонування - питання, яке вимагає першочергового вирішення", - наголосив Москаль.

  Глава ОДА також відвідав Станицю Луганську, де провів зустріч з активом району і оглянув пошкоджені й зруйновані об'єкти. Попри постійні обстріли, райдержадміністрація й інші державні структури продовжують працювати, проте в селищі проблематично купити продукти і товари першої необхідності.

  Підприємці часто відмовляються везти в Станицю товар, бо немає гарантій, що їхні точки вціліють після чергового обстрілу, а також побоюються за власну безпеку. Москаль пообіцяв вирішити цю проблему, особисто зустрівшись із представниками комерційних структур.

  Попередній матеріал
  Від моменту оголошення перемир‘я загинуло щонайменше 4 українських військових - Генштаб
  Наступний матеріал
  ОБСЄ заявляє, що режим перемир‘я на Донбасі переважно підтримується

  Кількість загиблих від обстрілу кафе у Щасті зросла до 4

  Терористи обстрілюють мирних жителів у Щасті, Кримському та Попасній - Москаль

  Сім районів Луганщини знеструмлені внаслідок обстрілу ТЕС у Щасті

  Терористи з мінометів обстріляли міську лікарню у місті Щастя - Москаль