sbu.gov.ua

У Києві на вокзалі затримали кур'єра з Москви, який привіз гроші для проплачених акцій провокаторів

  Служба безпеки України зірвала плани колишніх функціонерів від "Партії регіонів" та їхніх російських кураторів організувати на травневі свята у Києві проплачені акції провокаторів.

  Про це повідомив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

  "СБУ зірвала проплачені акції провокаторів, які планували здійснити провокації 1 і 14 травня в нашій столиці з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації", - зазначив він.

  За словами Лубківського, СБУ встановила всіх виконавців, координаторів і безпосередніх організаторів так званих "маршів білих хусточок", які намагалися приєднатися до протестних акцій шахтарів.

  "29 квітня біля Центрального залізничного вокзалу був затриманий головний кур'єр з офісу "Азарова-Царьова-Олійника", який поїздом "Москва-Одеса" прибув до Києва з Росії і привіз гроші та інструкції із дестабілізації суспільно-політичної ситуації у столиці України. Під час обшуку за місцем проживання кур'єра було вилучено тротилові шашки по 200 грам кожна і близько 500 листівок із закликами до мешканців столиці взяти участь у протестних акціях 1 травня", - сказав радник голови СБУ.

  Виявлено також план заходів з проведення 14 травня в українській столиці нового маршу із закликами про відставку української влади.

  Встановити особу організатора співробітникам спецслужби вдалося після затримання основних виконавців фейкових акцій протесту, що відбулися 23 квітня під адміністративними будівлями у Києві.

  СБУ відомі також особи двох киян, які безпосередньо оплачували участь "мітингувальників" у фейкових акціях протесту.

  Двоє "касирів" отримали 300 тис. грн для оплати "масовки" акції під стінами Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів України та київської мерії.

  Співробітники спецслужби встановили весь ланцюжок оплати подібних акцій: "касири" здійснюють розрахунок з т.зв. "тисячниками", потім гроші передаються "сотникам" і "десятникам", а від них − рядовим "протестувальникам".

  Показово, що згідно з вилученими документами організатори прозвітували замовникам про 5 тис. учасників фейкових акцій протесту, хоча участь у проплачених мітингах взяли лише 2 тис. осіб.

  Тривають невідкладні оперативні дії для затримання всіх причетних до організації фейкових "маршів".

  Попередній матеріал
  До суду передали обвинувачення проти судді та прокурора, яких підозрюють у причетності до звільнення Лозинського
  Наступний матеріал
  Україна вперше візьме участь в Євродіалозі з управління інтернетом
  Теги: