Twitter / IT Sector Харьков

У Харкові пікетують генконсульство Росії на підтримку Сенцова і Кольченка

Перед будівлею генерального консульства Росії у Харкові відбувається пікет на підтримку засуджених у РФ до тюремного ув’язнення Олега Сенцова та Олександра Кольченка, а також інших українців, яких незаконно утримують у Росії

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Від початку учасники акції виконали Гімн України. Вони тримають плакати: "Васильєва - УДЗ, Сенцов - 20, Кафка живий", "Велика зрада починається з маленького боягузтва. О.Сенцов", "Свободу Сенцову та іншим".

Як говорить ініціатор акції Іванна Скиба-Якубова, мета цього заходу - висловити підтримку Олега Сенцову, Олександру Кольченку, Надії Савченко та іншим, щоб показати, що вони не самі.

"Наша мета - не зрадити власну совість і чесно дивитися в очі своїм дітям, нагадати собі, своїм друзям і всьому цивілізованому світу про те, що наша головна відмінність від Росії в тому, що коли наших б'ють, ми не мовчимо, ми встаємо", - наголосила активістка. Будівлю консульства посилено охороняє міліція та Нацгвардія, хоча акція відбувається спокійно, без криків і провокацій. Спільнота "IT Sector Харьков" опублікувала на своїй сторінці у Twitter фото з місця подій.

Як повідомляв 5.ua, у російському Ростові-на-Дону суд оголосив вирок українським громадянам Олегу Сенцову та Олександрові Кольченку. Режисерові Олегу Сенцову присуджено 20 років позбавлення волі, активістові Олександру Кольченку - 10 років позбавлення волі. 

Попередній матеріал
Можливість не допустити нової ескалації насилля з боку РФ є - Філіпчук
Наступний матеріал
У Авдіївці мирний житель підірвався на розтяжці
Теги:
Loading...