YouTube

У Харкові невідомі в масках звалили два пам'ятники Леніну

  В ніч на суботу, 18 квітня, у Харкові невідомі у масках звалили ще два пам'ятники Леніну.

  Відео, на якому зафіксовано знесення монументів, опубліковано на каналі "Накипело - медиапроект гражданской журналистики" в YouTube.

  Невідомі в балаклавах звалили пам'ятники Леніну, розташовані на території вищих навчальних закладів: ХАІ (Національний аерокосмічний університет "Харківський авіаційний інститут" імені Жуковського) і Політеху (Національний технічний університет "Харківський Політехнічний Інститут").

  "Дану акцію харківські активісти присвятили єдиній, соборній і неподільній Україні, а також пам'яті Героїв нашої незалежності. Христос Воскрес. Воскресне й Україна", - йдеться у супровідному тексті до відео.

  Як видно на відео, в ХАІ молоді люди накинули трос на шию скульптури вождя світового пролетаріату і, прив'язавши його до мікроавтобуса, звалили пам'ятник.

  У ХПІ для того, щоб підігнати до пам'ятника мікроавтобус, хлопці зрізали болгаркою замок на воротах університету. Тут Леніна валили за тією ж схемою.

  За даними прес-служби МВС України, перша подія сталася близько 23:00 17 квітня.

  "Група з кількох десятків осіб проникла через паркан на територію учбового закладу та звалила монумент. Через годину група невідомих молодиків зайшла через ворота на територію іншого вишу та повалила ще один пам'ятник", - зазначили в міліції.

  Відомості за даними фактами внесені до Єдиного журналу правопорушень. Зараз правоохоронці проводять необхідні оперативно-слідчі дії з метою встановлення усіх обставин подій та осіб, причетних до них.

  Попередній матеріал
  Сумний рекорд у Сеулі
  Наступний матеріал
  В Україні завершується четверта хвиля мобілізації

  У Краматорську повалили пам'ятник Леніну

  У Станиці Луганській впав пам'ятник Леніну - Москаль

  У Харкові повалили монументи комуністичним лідерам

  "Ленінопад" в Росії почався з Оренбурзької області