У Харкові міліція і СБУ з 20 квітня переходять на посилений режим роботи

  У Харкові співробітники Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ переходять на посилений режим роботи з 20 квітня.

  Як повідомили у прес-службі Харківської облдержадміністрації, про це під час наради з питань підготовки до 70-річчя Перемоги над нацизмом в Європі, Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги сказав начальник Управління СБУ в Харківській області Олександр Пивовар.

  "Управління СБУ в Харківській області розпочало роботу ще напередодні великодніх свят. Ви чули, що йде спецоперація, знешкоджено 13 людей з величезним арсеналом зброї, все це готувалося до травневих свят. З 20 квітня СБУ переходить на посилений режим роботи, кількість працюючих в області оперативних груп збільшиться", - наголосив він.

  У свою чергу начальник ГУ МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв відзначив, що міліція також буде працювати в посиленому режимі.

  "Зараз ми розглядаємо питання про притягнення в святкові дні додаткового особового складу з інших регіонів, зокрема, з центральної та західної України. Крім того, повернуться і спецпідрозділи міліції, які зараз знаходяться в зоні антитерористичної операції", - зазначив він.

  Попередній матеріал
  На підступах до Маріуполя доба минула відносно спокійно
  Наступний матеріал
  В окупованому Криму напали на проукраїнського активіста

  У Харкові члени "Оплоту" готували диверсії на телекомунікаційцних мережах - СБУ

  Фріз: СБУ тримає на жорсткому контролі ситуацію у Харкові, Одесі та Запоріжжі

  У Харкові спалили два автомобілі волонтерів

  У Харкові затримали 11 бойовиків, причетних до скоєння низки терактів