Фото прес-служби СБУ

У Харкові члени "Оплоту" готували диверсії на телекомунікаційцних мережах - СБУ

  У Харкові за підтримки організації "Оплот" та її лідера Євгена Жиліна готувався ряд диверсійних актів на телекомунікаційцних мережах та об'єктах зв'язку.

  Про таке повідомив радник глави Служби безпеки України Маркіян Лубківський на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Незважаючи на спроби одного з уже затриманих фігурантів кримінального провадження схилити до вчинення злочинів фахівця в галузі телекомунікаційних мереж громадянина Україна "К", той відмовився від співпраці зі злочинцями і дав свідчення", - написав Лубківський.

  За його словами, СБУ констатує, що все частіше громадяни України відмовляються від співпраці з терористами і диверсантами.

  Крім того, Лубківський повідомив, що в четвер, 16 квітня, СБУ припинила діяльність сайту, з якого розсилалися повідомлення із закликами до захоплення держустанов і несанкціонованих акцій громадянської непокори.

  "Служба безпеки України шляхом проведення слідчих дій припинила діяльність сайту, з якого розсилався "СПАМ" із закликами до захоплення державних установ України з метою блокування їх роботи, з закликами до проведення несанкціонованих акцій громадянської непокори", - повідомив Лубківський.

  Крім того, за його даними, розсилалася також інформація, яка містила ознаки посягання на територіальну цілісність і недоторканність України і з реквізитами електронних гаманців для збору коштів на підтримку терористичних угруповань.

  Комп'ютерне обладнання вилучено, проводяться слідчі дії.

  Попередній матеріал
  На суд у справі Савченко не дозволили викликати представників МЗС та Мін'юсту РФ
  Наступний матеріал
  Єврокомісія прокоментувала газові переговори

  На Запоріжжі бойовика "Оплоту" засудили до трьох років ув'язнення

  Лідер харківського "Оплоту" відмив майже 100 млн грн державних коштів - ГПУ

  На Харківщині СБУ ліквідувала канал фінансування терористів, організований лідером "Оплоту"

  За кілька днів до теракту в Харків прибув один із лідерів "Оплоту" - Богословська