чорне море 5.ua

У Держприкордонслужбі розповіли, як українські сили відігнали російський корабель

  Українські військово-морські сили та прикордонники припинили провокацію з боку російського військового корабля в Чорному морі. Прес-служба ВМС повідомила, що під час патрулювання фрегат "Гетьман Сагайдачний" виявив вартовий корабель "Ладний".

  Корабель Чорноморського флоту Росії намагався вести розвідку неподалік територіальних вод України. Крім того, перебував у дрейфі на рекомендованому шляху руху цивільних суден, що становило загрозу безпеці судноплавства. За сигналом тривоги в море вийшли додаткові сили українського флоту. Також у повітря підняли бойову авіацію. Зрештою, корабель агресора був змушений відійти в бік берегів Росії.

  "У північній частині внутрішньої морської економічної зони, за 7 миль до державного кордону був виявлений корабель "Ладний" Чорноморського флоту Російської Федерації, який проводив демонстративні провокативні дії. Чергова корабельно-катерна тактична група Одеського загону морської охорони вийшла на визначені рубежі для можливого реагування на подальше загострення ситуації. Приблизно за півтори години після виявлення корабель російського флоту "Ладний" розпочав рух у південному напрямку та за деякий час зник із зони радіолокаційної видимості", - розповів Олег Слободян, речник держприкордонслужби України.

  Попередній матеріал
  Заарештовано високопосадовця "Укрспирту" за розкрадання понад 800 млн грн
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли Авдіївку: зруйновано будинки й пошкоджено газопровід (фото)