restplace.com.ua

У Чернігові повалили погруддя радянським діячам Щорсу та Кропив'янському

  У Чернігові на Алеї героїв невідомі особи повалили погруддя, встановлені радянським діячам Миколі Щорсу та Миколі Кропив'янському.

  Як повідомили у міському відділі міліції, сьогодні правоохоронцям надійшло повідомлення, що група невідомих у балаклавах звалює на Алеї героїв пам'ятники, передає "УНІАН".

  Слідчо-оперативна група зафіксувала повалення двох погрудь, погруддя Юрію Коцюбинському молоді люди звалити не встигли. З появою правоохоронців вони втекли.

  Журналістам свої дії молоді люди, які назвалися представниками патріотичних організацій, пояснили виконанням нещодавно прийнятого Радою закону про декомунізацію.

  За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.298 КК України (знищення, пошкодження, руйнування пам'ятників культурної спадщини або їх частин), максимальна санкція якої передбачає три роки позбавлення волі. Наразі у даній справі триває слідство.

  Як зазначається, повалені погруддя передали до Чернігівського історичного музею імені В. В. Тарновського, куди вже передані погруддя Володимира Антонова-Овсієнка та Миколи Подвойського, які були знесені у лютому.

  Нагадаємо, 9 лютого у Чернігові представники націоналістичних організацій знесли погруддя радянським діячам Миколі Подвойському та Володимиру Антонову-Овсієнку на Алеї героїв.

  Попередній матеріал
  Робот за допомогою піци і телефону врятував американця від самогубства
  Наступний матеріал
  Україна і Рада Європи відкриють обласні консультативні центри для децентралізації

  У Харкові повалили монументи комуністичним лідерам

  У Дніпропетровську повалили останній пам'ятник Леніну

  Міському голові Чернігова оголосили підозру в скоєнні службового злочину

  До 9 травня Рада ухвалить пакет законопроектів з декомунізації - Петренко