Син Азарова до запровадження санкцій встиг подарувати свою австрійську компанію другові - ЗМІ

  Австрійські слідчі виявили активи сина екс-прем'єра України Миколи Азарова Олексія, які він встиг подарувати своєму другові напередодні запровадження санкцій ЄС проти оточення Януковича.

  Про це пише австрійське агентство АРА, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Слідство вказує, серед іншого, на подарунок, якого не торкнулися санкції щодо заморожування активів Азарова в Австрії. За кілька годин до втечі Віктора Януковича з Києва 21 лютого 2014 року Олексій Азаров подарував компанію Garda своєму українському другу П.", - йдеться у повідомленні.

  Відповідно до виписки з австрійського бізнес-реєстру, новим власником компанії став дехто Костянтин Пивоваров.

  За інформацією агенції, прокуратура Відня в перебігу декількох місяців допускала фіктивне дарування, але в кінцевому підсумку відмовилася від цієї підозри. Інші підозри все ще є, в останні місяці віденські і київські правоохоронці контактували з даного питання кілька разів.

  Подарована компанія Азарова дуже значна: поряд з активами в Австрії, річний оборот яких в 2013 році був більше €30 млн, компанії Garda належать фірми в Італії, Росії та України. Так, компанії Agosto 2012 в Мілані належало наприкінці 2013 року нерухомості на загальну суму €3 млн, ТОВ ВКФ "Розвиток" у Рязані (Росія) займається виробництвом медичної вати, а одна віденська компанія володіє 50% заводу з металообробки "Металіст", яка знаходиться в окупованому проросійськими терористами місті Макіївка.

  В австрійському бізнес-реєстрі, наголошується в інформації агентства, немає ніяких згадок про ці іноземні компанії, що належать Garda. Річна звітність на 2013 рік до вересня 2014 повинна бути подана, але до цього часу не опублікована.

  Також у статті висловлюється припущення, що заморожені раніше активи, що належать Олексію Азарову в Австрії, незабаром можуть бути розморожені.

  "Після рішення ЄС (про зняття санкцій з Олексія Азарова - Ред.) інформація про блокування може зникнути з австрійських реєстрів в найближчі тижні", - йдеться в статті.

  До таких активів належать комерційна нерухомість у центрі Відня, квартира і розкішна вілла в престижних районах австрійської столиці, а також заміський будинок у місті Маріацелль на загальну суму €5 млн. Все це оформлено на австрійську компанію LADA Holding.

  Попередній матеріал
  До Сум повернулись 15 демобілізованих артилеристів зі Сходу
  Наступний матеріал
  Вбивство Нємцова скоєно при повній підтримці Кремля - дочка опозиціонера

  ГПУ заперечує зняття санкцій ЄС з Портнова, Азарова-молодшого та інших

  Блогер: Янукович і Азаров стали для Кремля третьорядними фігурами

  Оголошений в розшук Інтерполом Азаров знайшовся і презентуватиме в Москві свою книжку про Україну

  Через ГПУ в березні Захід може зняти фінансові санкції з сина Азарова – Шабунін