YouTube

Сурков штучно притягнений до справи про вбивства на Майдані - нардеп

Радника Путіна Владислава Суркова було штучно притягнуто до справи про розстріли на Майдані, аби показати якусь ефективність з боку Служби безпеки України.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

З його слів, щодо доказової бази стосовно Майдану, то її збирати складно, адже достатньо багато людей, причетних до розстрілів, втекли.

"Той самий Сурков, якого Наливайченко намагається назвати куратором снайперів. В Генеральній прокуратурі версію про Суркова вважають неспроможною, тому що в них є чіткі дані, коли він прилетів до Києва, а він прилетів, коли останні люди були вбиті, за кілька годин після того. Тому Суркова вважають штучно притягненим до цього, аби показати якусь ефективність з боку СБУ. В Генпрокуратурі це не сприймають. Щодо доказової бази. То її збирати складно. В Генпрокуратурі по справі вбивств на Майдані працюють досить професійні слідчі. Які мають гарну репутацію, і те, що вони не доводять цю справу до кінця, великою мірою спричинено тим, що достатньо багато людей втекло і зібрати достатньо доказів складно", - заявив Лещенко.

Попередній матеріал
Міністр культури Литви: "Нічні вовки" - частина кремлівської пропаганди
Наступний матеріал
Протягом доби загинув один боєць АТО, ще шестеро поранені - Лисенко

Після завершення слідства на Суркова подадуть до суду - нардеп

Сурков 20 і 21 лютого проживав разом з екс-главою СБУ в Києві і користувався урядовим зв'язком - Наливайченко

Бойовиками на Донбасі керує Сурков – глава СБУ

У ГПУ створюють управління з розслідувань злочинів на Майдані