кернес
5.ua

Суд у справі Кернеса перенесено на 7 квітня

  Судове засідання у справі за звинуваченням міського голови Харкова Геннадія Кернеса у викраденні та катуванні активістів Євромайдану перенесено на 7 квітня через неявку постраждалих.

  Як повідомляє "УНІАН", відповідне рішення ухвалив суддя Дзержинського райсуду Харкова, заслухавши думку сторін-учасниць процесу щодо продовження засідання з огляду на відсутність потерпілих.

  Адвокати Кернеса наголосили, що згідно з обвинувальним актом, який надійшов до суду, потерпілі зареєстровані у Харкові, однак за документами, що надійшли до Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ, потерпілі зареєстровані у Києві. Через це вони не отримали повістки до суду.

  Як повідомляється, обвинувачені погодилися із перенесенням засідання.

  "Суд ухвалив оголосити перерву у судовому засіданні до 10:00 7 квітня і повторно викликати потерпілих", - постановив суддя.

  Міського голову Харкова та двох його охоронців звинувачують у незаконному позбавленні волі, катуваннях та погрозі вбивством. Йдеться про події січня 2014 року: двоє учасників харківського Євромайдану заявили, що постраждали за те, що фотографували номери автомобілів біля готелю "Національ", де живе Кернес.

  Кримінальне провадження було відкрито у березні 2014 року. Тоді суд обрав домашній арешт як запобіжний захід. Його змінили на особисте зобов'язання у квітні після замаху та поранення Кернеса. Через стан здоров'я підозрюваного справу призупинили, а слідство відновили у серпні.

  Попередній матеріал
  У ході нічної атаки бойовиків на Трьохізбенку поранено одного біця АТО - Москаль
  Наступний матеріал
  Російський найманець зізнався, що всіма операціями на Сході України керують військові РФ