5.ua

Шкіряк звільнив низку посадовців центрального апарату ДСНС

  В.о. голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України Зорян Шкіряк звільнив низку посадовців у центральному апараті відомства.

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

  "Кардинальні зміни у підході до роботи в ДСНС вже почалися. Ми прийняли декілька професійних кадрових рішень щодо центрального апарату служби. Так, за погодженням з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, за згодою сторін, звільнено з посади керівника Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та керівника Управління взаємодії із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю", - цитує прес-служба ДСНС Шкіряка.

  Окрім цього, зі слів в.о. голови відомства, також звільнено зі служби керівника та першого заступника Департаменту персоналу ДСНС.

  Шкіряк також повідомив, що відділ власної безпеки та протидії корупції ДСНС буде реорганізовано та призначено нове керівництво.

  "Найближчим часом відбудуться й інші кадрові зміни, як у центральному апараті, так і в територіальних структурах ДСНС", - сказав він.

  Шкіряк підкреслив, що, незважаючи на кадрові зміни, робота ДСНС не повинна зупинятися.

  "Я прошу уникати панічних настроїв. Адже за кожного відданого працівника ДСНС я стоятиму горою і робитиму все можливе, аби підвищити рівень ефективності служби, соціального захисту працівників ДСНС", - додав Шкіряк.

  Попередній матеріал
  Близько 100 кримських татар прийшли підтримати канал ATR, який може припинити мовлення 1 квітня
  Наступний матеріал
  Бойовики з важкої артилерії обстрілюють українські позиції біля Широкиного - полк "Азов"
  Loading...

  Через негоду без світла залишаються 222 населених пункти України - ДСНС

  Кадри ДСНС в центральному апараті і в регіонах перевірятимуть уже наступного тижня - Шкіряк

  Три керівники ДСНС в областях підтвердили факти вимагання коштів з боку керівництва – Аваков

  Подробиці судового засідання у справі затриманих у Кабміні екс-керівників ДСНС