Кір, лікарня
Кір, лікарня 5 канал

Шалений ажіотаж: в якому регіоні вже скінчилася вакцина від кору

Активно вакцинуються майже всі області країни. У столиці – також, звітують місцеві чиновники

В Івано-Франківську через шалений ажіотаж закінчується вакцина від кору. Лише на початку тижня щеплення зробили близько тисячі дітей. Чимало з них мали вакцинувати раніше, однак вчасно цього не зробили. 

Місцеві посадовці звернулися до Міністерства охорони здоров'я із проханням виділити додаткові дози вакцини. Загалом в Івано-Франківську від початку року занедужали 90 осіб. При цьому переважна більшість з них не мала щеплення.

"У нас є такі дітки, яким мали зробити щеплення в рік і шість років. На них уже просто вакцини немає. У нас знову виник такий свого роду штучний дефіцит вакцини", – коментує начальник управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко.

Надзвичайно активно вакцинуються і кияни. Про це заявляють столичні чиновники. Тільки за вісім днів 2018 року щеплення отримали понад 23 тисяч людей, переважна більшість – діти. Про це заявила директор Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург.

І наголосила, що відповідальне ставлення до імунопрофілактики убезпечить столицю від спалахів хвороб та епідемій.

За даними профільного департаменту, станом на ранок у Києві зареєстровано 109 хворих на кір. Посадовці зазначають, що недужих у столиці стає чимраз менше.

Попередній матеріал
"Майже друзі": у Польщі студент розробив невпинного робота-музиканта
Наступний матеріал
Гібридна дипломатія: експерт прокоментував збереження дипломатичних стосунків з РФ
Loading...