прес-служба Міноборони

СБУ затримала п'ятьох чиновників, які отримували хабарі за звільнення від мобілізації

  Співробітники СБУ викрили п’ять фактів вимагання та отримання грошей за ухилення від мобілізації та призову у Полтавській, Закарпатській, Хмельницькій та Львівській областях.

  Служба безпеки України наголошує, що жорстко припиняє спроби посадових осіб отримати хабарі при проведенні мобілізації.

  Зокрема, у Полтавській області затримано "на гарячому" заступника військового комісара одного з об’єднаних РВК. Майор отримав 2 тисячі гривень хабара від призовника за ухилення від мобілізації.

  На Закарпатті гроші за звільнення від призову вимагав безпосередньо військовий комісар одного з ОРВК. Зловмисника затримано під час отримання хабара в 500 доларів США.

  Також на Закарпатті СБУ викрила т. в. о командира однієї з військових частин, який вимагав від свого підлеглого-військовослужбовця 5 тис. грн хабара за невідправлення його до зони АТО.

  У Хмельницькій області СБУ спільно з військовою прокуратурою гарнізону викрили та припинили протиправну діяльність лікаря районної лікарні, який вимагав і одержав неправомірну вигоду від призовника. Медика затримали у момент одержання 10 тис. грн неправомірної вигоди.

  Також на Львівщині викрито протиправну діяльність лікаря центральної лікарні, який за 7 тисяч гривень оформив фіктивні висновки про опікунство над інвалідами. Отримані документи двоє громадян України планували надати до ОРВК для ухилення від мобілізації.

  Попередній матеріал
  Україна зібрала для ЄС достатньо доказів проти представників режиму Януковича - Мін'юст
  Наступний матеріал
  Україна подала проти РФ вже три позови до Європейського суду - Севостьянова

  Рада ввела кримінальну відповідальність від 2 до 5 років за ухилення від мобілізації

  Співробітники СБУ затримали журналіста, який критикував мобілізацію

  Під час мобілізації до військкоматів прийшли понад 3700 добровольців - АП

  Понад 90% обстежених в ході мобілізації придатні до військової служби