sbu.gov.ua

СБУ відкрила пряму лінію зв'язку з керівниками відомства

  У п'ятницю, 20 березня, у колл-центрі Служби безпеки України відкрито гарячу телефонну лінію "На прямому зв'язку", за допомогою якої громадяни можуть поставити запитання керівному складу силового відомства.

  Як повідомляє прес-служба СБУ, відкриваючи лінію прямого зв'язку колл-центру, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко зазначив: "У липні минулого року ми відкривали колл-центр разом з волонтерами. Зараз ми знову запрошуємо громадських активістів до співпраці – ми збільшуємо штат центру вдвічі, аби кожна людина була почута".

  Наливайченко розповів, що до Служби телефонують ті, хто хоче виїхати з тимчасово окупованої території. Крім того, люди повідомляють про бойовиків, підозрілих осіб, сепаратистів, насамперед, членів т.зв. "дільничних комісій", які інспірували і проводили псевдореферендуми, а тепер намагаються прорватися до органів місцевої влади.

  "Ще один блок питань - боротьба з корупцією, у тому числі - очищення лав Служби. Якщо у нас з'являтимуться корупціонери - реагуватимемо жорстко та безкомпромісно", – наголосив голова СБУ.

  Як повідомляється, під час першої прямої лінії на дзвінки відповідав представник Міжвідомчого центру з питань звільнення полонених та заручників при СБУ Юрій Тандіт.

  Він розповів, що і сьогодні тривають складні переговори і є надія на їхнє успішне завершення.

  В прес-службі зазначили, що лінія прямого зв'язку працюватиме й надалі. Щомісяця через веб-сайт СБУ анонсуватимуться години прямого зв'язку та запрошені учасники з числа керівного складу спецслужби, які будуть відповідати на питання громадян. Хто саме буде гостем - визначатиметься за результатми аналізу актуальності звернень до Служби.

  Прямий зв'язок здійснюватиметься за телефоном гарячої лінії: 0 800 501 482. Громадяни також можуть звертатися на електронні скриньки callcenter@ssu.gov.ua, polonhelp@ssu.gov.ua, tribunal@ssu.gov.ua.

  Попередній матеріал
  На Житомирщині на 3 роки позбавили волі чоловіка, що закликав до захоплення влади
  Наступний матеріал
  Брифінг радника глави СБУ Маркіяна Лубківського. Наживо

  Порошенко призначив нового начальника Центру спецоперацій боротьби з тероризмом СБУ

  В Одесі та Харкові силовики особливу увагу на сьогодні приділяють розважальним закладам - СБУ

  Василь Вовк, керівник головного слідчого управління СБУ - інтерв'ю 5 каналу

  В СБУ заявили про початок другого етапу зачистки від диверсантів Одеси та області