Радник глави МВС: автор листа Фесенку не володіє достовірною інформацією щодо вбивства Калашникова

  Радник глави МВС України Антон Геращенко вважає, що особа, яка відправила політологу Володимиру Фесенко листа від імені "Української повстанської армії", не володіє всією картиною вбивства колишнього регіонала Олега Калашникова.

  Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Кожен раз коли відбуваються резонансні вбивства з політичним забарвленням на світ божий вилазять різного роду психічно неврівноважених особистостей з синдромом манії величі. Або такого роду людські трагедії використовуються спецслужбами для розгону інформаційних хвиль у своїх інтересах", - зазначив Геращенко.

  Він нагадав, що в листі невідомий наводив факти, які нібито повинні були підтвердити його причетність до вбивства політика.

  "Як обгрунтування своєї участі, особа, що відіслала цього листа, навела факти про те, що нібито Калашников встиг відстрілюватися з власного пістолета і наводить калібр куль зі зброї, з якої його вбили... В Калашникова дійсно стріляли з двох різних видів вогнепальної зброї. Однак сам Калашников не встиг жодного разу вистрілити зі свого пістолета в убивць. Це є факт. Тому автору листа Фесенку треба користуватися перевіреними джерелами, а не чутками з соцмереж", - написав Геращенко.

  Радник голови МВС також зазначив, що особисто говорив з політологом Володимиром Фесенком і зараз з ним працюють співробітники міліції, щоб визначити звідки було надіслано листа.
   
  Як повідомлялось, раніше сьогодні політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко повідомив, що отримав на електронну пошту лист від якоїсь "Української повстанської армії", в якому ця організація бере на себе відповідальність за резонансні вбивства низки відомих політиків, у тому числі Олега Калашникова та Олеся Бузини.
  Попередній матеріал
  Кількість загиблих у Хакасії внаслідок пожеж продовжує зростати
  Наступний матеріал
  Мільярди Кремля на пропаганду не дають бажаного результату - Лубківський

  Фесенко отримав листа від так званої "Української повстанської армії", що взяла на себе відповідальність за резонансні вбивства

  Геращенко назвав версії вбивств Бузини та Калашникова

  Вбивства Бузини і Калашникова: подробиці гучних злочинів

  Екс-регіонала Калашникова застрелили в Києві – МВС