cntime.cn.ua

Рада ратифікувала Протокол прикордонного знака "ТУР"

  Верховна Рада ухвалила президентський закон про ратифікацію Протоколу прикордонного знака "ТУР", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини.

  За це рішення проголосували 286 народних депутатів із 356, зареєстрованих у сесійній залі.

  Законом ратифіковано Протокол прикордонного знака "ТУР", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії й Угорщини, складений 17 жовтня 2012 року у м. Будапешті, що набирає чинності через 30 днів з дати останнього письмового повідомлення про виконання сторонами всіх внутрішньодержавних юридичних процедур.

  У Протоколі зазначається, що прикордонний знак "ТУР" складається з трьох залізобетонних стовпів, з яких один встановлено на території України, другий - на території Румунії, третій - на території Угорщини.

  Точка, що знаходиться в місці перетину серединної лінії висохлого старого русла річки Тур та серединної лінії річки Тур, являється стиком державних кордонів.

  Кожний стовп цього прикордонного знака є чотирьохсторонньою зрізаною пірамідою з загостреною вершиною. Прикордонний стовп, який знаходиться на території України, встановлено на правому крутому березі прикордонної річки Тур.

  Цей Протокол набирає чинності через 30 днів з дати останнього письмового повідомлення про виконання сторонами всіх внутрішньодержавних юридичних процедур.

  Разом з цим втрачають чинність підписаний 30 липня 1949 року в м. Москва Протокол про позначення точки стику державних кордонів Радянського Союзу, Угорської Народної Республіки та Народної Республіки Румунія і Протокол про виміри та утримання прикордонного знака "ТУР", встановленого на стику державних кордонів України, Угорщини і Румунії, який було підписано 20 листопада 2000 року в м. Нірбатор.

  Попередній матеріал
  "Київпастранс" просить пасажирів вказувати на недоліки у роботі наземного транспорту
  Наступний матеріал
  Національну галерею Австралії відвідали голі поціновувачі мистецтва

  Українські прикордонники виявили шпигунський пристрій

  Прикордонники не дозволили вивезти з чорнобильської зони 300 кг металобрухту

  На кордоні поблизу Диліївки затримали двох осіб, ймовірно, причетних до терористистів "ДНР"

  Латвія збільшить кількість прикордонників на східному кордоні