Порошенко ввів у дію рішення РНБО про звернення до ООН і ЄС направити миротворців в Україну

  Президент Петро Порошенко підписав Указ №116/2015, яким увів у дію рішення РНБО від 18 лютого "Про звернення до Організації Об'єднаних Націй та Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки".

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  "РНБО вирішила, що інтереси забезпечення національної безпеки України та невідкладного розв'язання кризової ситуації, що склалася в окремих районах Донецької і Луганської областей, а також забезпечення ефективної імплементації Мінських домовленостей вимагають звернення до Ради Безпеки ООН та Ради Євросоюзу з проханням про розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки", - йдеться в повідомленні.

  РНБО запропонувала Президентові звернутися від імені України до вказаних міжнародних організацій з проханням про направлення в Україну миротворців, а також до Верховної Ради щодо схвалення такого звернення. Кабінету Міністрів доручено невідкладно внести пропозиції щодо законодавчого врегулювання питань проведення на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки.

  Попередній матеріал
  В Станиці Луганській бойовики обстріляли міліцейську машину, є поранений
  Наступний матеріал
  У мережі з'явилося відео знищення російського танка українськими десантниками