Порошенко вніс до Ради законопроект про збільшення чисельності армії

  Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про збільшення граничної чисельності Збройних сил України до 250 тис. осіб.

  Як повідомляється на офіційному сайті парламенту, відповідний законопроект зареєстрований за №2269 у понеділок і переданий на розгляд керівництва.

  У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що збільшення кількості ЗСУ необхідне для забезпечення виконання ними своїх функцій щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

  "Верховною Радою України була затверджена чисельність ЗСУ у 2012 році в межах 184 тис. осіб. З початком особливого періоду, враховуючи загрози нацбезпеці України у військовій сфері, які носять довгостроковий характер, у ЗСУ формуються два управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

  Згідно з інформацією, для своєчасного розгортання певних угруповань військ ЗСУ необхідно утримувати чисельністю 250 тис. чоловік.

  "Крім того, чисельність особового складу ЗСУ в особливий період не є постійною і змінюється відповідно до зміни військово-політичної обстановки в залежності від прийнятих рішень і проведених заходів щодо мобілізації. Тому чисельність ЗСУ в особливий період пропонується збільшити на кількість особового складу, покликаного на військову службу під час мобілізації", -  йдеться в пояснювальній записці.

  Попередній матеріал
  В Росії журналістку судитимуть за публікацію фото часів Другої світової війни
  Наступний матеріал
  Від початку АТО на Донбасі загинув 1541 український військовий - Генштаб

  Яценюк хоче збільшити чисельність українського війська до 250 тисяч осіб

  Полторак: чисельність Збройних сил збільшать до 250 тисяч військових

  Генштаб ЗСУ оголосив про початок відведення важкого озброєння на Донбасі

  В Міноборони повідомили, коли розпочнеться демобілізація із ЗСУ