unian.ua

Порошенко підписав указ про строки призовів у 2015 році

  Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році".

  Як повідомляється на офіційному сайті Глави держави, згідно з документом, у поточному році чергові призови громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні-травні та у жовтні-листопаді.

  "На строкову військову службу призовуть придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу", - йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

  Указ також передбачає звільнення у квітні-травні 2015 року в запас із ЗСУ, інших військових формувань України, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни строкової військової служби.

  Зазначається, що Кабміну доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення призовів у 2015 році.

  Попередній матеріал
  Російська прокуратура вимагає для Навального 10 років колонії
  Наступний матеріал
  Бійці 128-ї бригади повідомили про часткове оточення сил АТО під Дебальцевим

  Генштаб нагадує призовникам про збереження їхнього робочого місця та грошові винагороди за бойові досягнення

  Порошенко підписав закон, який підвищує призовний вік до 27 років

  Чоловікам призовного віку можна виїздити за межі Луганської області тільки з дозволу військкомату

  СБУ затримала двох працівників військкоматів, які вимагали у призовників гроші