Першим заступником голови Антикорупційного бюро призначено екс-заступника генпрокурора Грузії

  Глава Антикорупційного бюро Артем Ситник призначив своїм першим заступником Гізо Углаву, який раніше працював екс-заступником генпрокурора Грузії.

  Про це повідомив сам Ситник у ході брифінгу в Києві у понеділок.

  Крім того, з його слів, всього у глави Антикорупційного бюро буде два заступники.

  У свою чергу Угулава на брифінгу розповів свою трудову біографію і зазначив, що робота в Україні для нього - велика честь.

  "Я довгий час працював в системі прокуратури Грузії, дуже довго пропрацював на посаді слідчого і начальником слідчого відділу. Також був обласним прокурором в Західній Грузії - Аджарській автономній республіці. Я був заступником генерального прокурора. Вся моя діяльність була пов'язана з підрозділами, які розслідували справи проти корупціонерів", - сказав він.

  Як заявив раніше чільник Антикорупційного бюро Артем Ситник в інтерв'ю одному з українських телеканалів, українське Антикорупційне бюро налагодить співробітництво з представниками ФБР США.

  Також, за його словами, Антикорупційне бюро має право створювати регіональні підрозділи. Почнуть з регіонів із найбільшою корупцією, зокрема, з Одеси.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко призначив на посаду голови Антикорупційного бюро 35-річного адвоката Артема Ситника.

  Порошенко заявив, що Ситник має унікальну історичну можливість, а також пообіцяв, що з його боку новий глава Антикорупційного бюро отримає всебічну політичну підтримку.

  Головними кандидатами на посаду голови бюро були колишній адвокат Микола Сірий ті Артем Ситник. Комісія обрала їх з понад 140 кандидатів, які подали заявки на участь у конкурсі.

  Попередній матеріал
  У Києві розпочався саміт Україна-ЄС (ФОТО)
  Наступний матеріал
  На Луганщині підірвали автомобіль місцевого підприємця