hronika.info

Нацрада після перевірки винесла "Інтеру" чергове попередження

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу "Інтер" за підсумками проведення позапланової перевірки за фактом моніторингу новорічного ефіру каналу.

  Дане рішення було прийнято на засіданні в середу, повідомляють "Українські новини".

  Голова Нацради Юрій Артеменко зазначив, що в ефірі "Інтера" також мав місце показ деяких фільмів без отримання прокатного свідоцтва і фільмів за участю російських акторів, що висловлюють свою антиукраїнську позицію.

  За результатами моніторингу, проведеного Нацрадою на початку лютого, було визначено низку порушень ліцензійних умов, зокрема - збільшення фільмопоказу з 12 годин 39 хвилин до 15 годин 48 хвилин, зменшення обсягів програм власного виробництва з 5 до 3 годин і збільшення обсягів показу національного продукту з 13 до 15 годин ефірного часу.

  Нагадаємо, у січні телеканалу "Інтер" було оголошено попередження за 3 ліцензіями - ефірною, аналоговою й супутникового мовлення - у зв'язку із трансляцією новорічних програм за участю російських "зірок" шоу-бізнеса, які неодноразово висловлювали свою антиукраїнську позицію.

  Попередній матеріал
  Нацгвардійці затримали танкіста "ДНР", який воював під Іловайськом та Широкиним
  Наступний матеріал
  Дивіться на "5 каналі" звернення Президента перед вильотом у зону АТО

  Двері телеканалу "Інтер" закидали камінням

  "Інтер" зімає новорічні програми з ефіру

  Турчинов закликає позбавити ліцензії телеканал "Інтер"

  Телеканал "Інтер" згортає діяльність фінансованої фондом Відродження громадської ради