ukr.media

Нардеп: проти Мельничука порушено справу і готується подання про позбавлення його недоторканності

Народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук підтвердив інформацію про те, що проти його колишнього однопартійця екс-комбата Сергія Мельничука Генпрокуратурою порушено кримінальне провадження і наразі готується подання щодо позбавлення його депутатської недоторканності.

Про таке він заявив в ефірі "5 каналу".

"Я абсолютно підтверджую інсайдерську інформацію Мустафи Найєма, мені також відомо, що Генеральною прокуратурою проти Сергія Мельничука порушені кримінальні справи і готувалося подання, щодо зняття з нього недоторканності. Наскільки це відбудеться зараз, в контексті подій, які відбуваються – мені не відомо, це питання до Генпрокуратури. Якщо в нас Генеральна прокуратура буде йти шляхом чисто юридичним, а не політичним, то я вважаю, що за день-два можливо на наступному тижні парламент побачить внесене подання на Сергія Мельничука", - заявив Мосійчук.

"Що саме йому інкримінують, я не знаю, я не працівник прокуратури, але здогадуюсь, що це стосується віджиму заводу в Полтавській області, в якому він приймав безпосередню участь. Думаю – це може стосуватись бунту під Міністерством оборони, коли створювалась для Росії картинка і підпалювались шини. Також це може бути пов’язано з незаконним видобуванням бурштину, яка так звана частина, яка себе "Айдаром" займається та продуктопроводом, яким користуються фінансові структури Єремєєва, а стереже його група Мельничука", - додав він.

Нагадаємо, раніше депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм повідомив, що на цьому тижні Генеральна прокуратура готувалася пред'явити Сергію Мельничуку звинувачення в кримінальному злочині і повинна була передати до парламенту подання про зняття з нього депутатської недоторканності.

Попередній матеріал
"5-му каналу" стали відомі подробиці вибуху на шахті Засядька
Наступний матеріал
Волонтери з селища Лужани відправлять відремонтований БТР на передову

Луценко пропонує усунути Мельничука і Ляшка від засідань ВРУ на 5 днів

ГПУ мала висунути звинувачення екс-комбату "Айдару" Мельничуку – Найєм

Гройсман закрив засідання Ради через бійку між Ляшком та Мельничуком

Рада не розглянула позбавлення недоторканності трьох суддів через бійку між депутатами