kam-pod.gov.ua

На субсидії на одну сім'ю припадатиме близько 8 тис. грн на рік - Яценюк

  За прогнозами уряду, субсидії мають отримати 12-15 млн українців, на одну сім'ю Кабінет міністрів виділяє близько 8 тис. грн на рік.

  Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі одного з українських телеканалів, передає прес-служба уряду.

  З його слів, для цих виплат Кабмін передбачив у державному бюджеті до кінця 2015 року 24,5 млрд грн.

  За загальною статистикою, підкреслив Яценюк, документи для оформлення субсидії отримали вже 90% домогосподарств країни. За його словами, в травні субсидії вже повинні бути призначені.

  Він також зазначив, що перед початком опалювального сезону, восени, бланки заяв і декларацій на отримання субсидії будуть направлені громадянам повторно.

  Спрощена система надання субсидій, наголосив він, має на меті "максимально уникнути контакту між службою соціального захисту і людиною, щоб люди в чергах не стояли". 

  "Ми спочатку призначаємо субсидію, а тільки після цього служби будуть перевіряти, чи достовірні дані в декларації. Якщо недостовірні, тоді ми в людини запитаємо, чому вона збрехала. Якщо достовірні - людина отримає відповідне призначення субсидії на календарний рік", - зазначив Яценюк.

  За його словами, принцип призначення субсидій - "той, хто має більші доходи - платить більше, а хто має менші доходи - той менше платить".

  Попередній матеріал
  Яценюк: Україна має реструктуризувати $23 млрд боргів
  Наступний матеріал
  Путіну треба прочитати Мінські угоди і просто виконати все, що там написано - Яценюк