3g-net
ukrainianiphone.com

На конкурс виставлено три ліцензії на послуги зв'язку 3G

  Україна таки буде незабаром зі швидким мобільним інтернетом. Національна комісія із регулювання зв'язку оголосила сьогодні конкурс, на який виставила три ліцензії на послуги зв'язку 3G.

  Кожна із ліцензій коштуватиме оператору 2 млрд 700 млн грн, тобто держбюджет отримає від них трохи більше за 8 млрд грн. Ще 1 млрд 700 млн грн від операторів отримають і військові за те, що звільняють для цивільних потрібні частоти і переходять на інші.

  Заявки на участь у конкурсі прийматимуть до 15 січня, результати оголосять 16 лютого. І попри те, що цей конкурс вільний, подейкують, що такі умови потягнуть тільки МТС, Київстар та Life.

  Після отримання цих частот оператори мають протягом 18 місяців розгорнути мережу 3G інтернету в усіх обласних центрах.

  Варто зазначити, що Україна мало не остання країна в Європі, де немає швидкого мобільного інтернету. Більше того, у Росії вже використовують мобільний інтернет наступного покоління 4G, а у розвинених країнах тестують 5G-інтернет. Проте перестрибнути етап 3G і перейти одразу до впровадження 4G-інтернету в Україні неможливо, через хаотичний розподіл частот між операторами в регіонах.

  Попередній матеріал
  Міжпарламентський комітет асоціації Україна-ЄС запрацює у січні
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця скасувала потяг з Маріуполя до Севастополя
  Теги: