затримання мітинг під ВВВ
5.ua

Міліція відпустила 18 із 19 молодиків, затриманих під час сутичок на мітингу комуністів у Києві

  Вісімнадцятьох молодиків із дев'ятнадцяти затриманих під час сутичок біля музею Великої Вітчизняної війни у Києві уже відпустили на волю.

  У Дніпровському районному відділку столичної міліції на них склали протоколи за дрібне хуліганство. Іще одного - доправили до іншого, Печерського районного відділку.

  Цього молодика підозрюють у тому, що він бризнув у обличчя міліціонера з газового балончика. Після цього інфиденту працівника правоохоронних органів ушпиталили.

  "Лікарі надавали медичну допомогу потерпілому на місці події, однак у зв'язку зі станом його здоров’я, медики прийняли рішення госпіталізувати працівника міліції. На теперішній час йому надається допомога в умовах стаціонару", - повідомили в прес-службі київської міліції.

  Як повідомлялось раніше, сьогодні відзначати першотравень у Києві до меморіального комплексу Великої Вітчизняної війни прийшли три сотні українських комуністів. Акція не минулася без ексцесів. Кілька молодиків намагалися влаштувати бійку з мітингувальниками, проте були затримані правоохоронцями. Дісталося й лідеру КПУ Петру Симоненку - його облили кефіром.

   

  Попередній матеріал
  Співробітники СБУ виявили тираж сепаратистського видання "Новоросія"
  Наступний матеріал
  У Санкт-Петербурзі антивоєнний марш опозиції пройшов під українськими прапорами

  Після сутички на мітингу комуністів у Києві госпіталізовано міліціонера

  У Києві комуністи вивели на акцію студентів, які навіть не знали, за що стоять на мітингу

  Мітинг комуністів у Києві: Симоненка облили кефіром, міліція затримала 15 провокаторів

  У Туреччині першотравнева хода переросла у сутичку з поліцією