facebook.com/leshchenko.ukraine

Коломойський барикадується в "Укрнафті" - Лещенко

  У Києві будівлю компанії "Укрнафта", що розташована на Нестеровському провулку, обносять залізним парканом.

  Про це повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Коломойський барикадується в "Укрнафті". Не плутайте з "Укртранснафта", яку захопив Коломойський в четвер. Прямо зараз, в неділю, будівлю "Укрнафти" на Нестеровському провулку обносять залізними гратами. Залишилося "зварити" кілька секцій", - написав він.

  При цьому, зі слів нардепа, на вулиці перед будівлею знаходяться два бійці "невідомого батальйону", а всередині крізь затемнені вікна видно ще з десяток бійців.

  "Охорона відмовляється показати дозвіл на спорудження нового паркану. Це все - реакція Коломойського на прийняття закону про акціонерні товариства в частині зниження кворуму. В "Укрнафті", яку зараз барикадують, у держави 50% +1 акція, але тепер вперше за 12 років можна поставити державний менеджмент", - зазначив Лещенко.

  "Схоже, попередження Коломойському від посла США Джеффрі Пайєтта про те, що закони джунглів пішли в минуле, не подіяло. Ну що ж, тим гірше для Коломойського - фінансові спецслужби США можуть дістати особливо нетямущих в будь-якій точці світу", - додав він.

  Нагадаємо, в офісі компанії "Укртранснафта" у четвер, 19 березня, розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства. Наглядова рада "Укртранснафти" відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії.

  Голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу "Укртранснафти", де перебував близько 6 годин. Після того, як він залишив приміщення, Коломойський заявив, що "звільняв будівлю "Укртранснафти" від російських диверсантів". При цьому він звинуватив оточення Президента у рейдерстві і облаяв журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.

  Згодом Президент України Петро Порошенко оголосив догану Коломойському за порушення правил професійної етики.

  Попередній матеріал
  Для навчання бійців Нацгвардії Пентагон відправить в Україну 290 своїх військових
  Наступний матеріал
  Чисельність службовців необхідно скорочувати на всіх рівнях державного сектору - Порошенко

  Інцидент між Коломойським і журналістом - реакція медіа спільноти та влади

  Президент оголосив догану Коломойському

  "Укртранснафта" відсторонила від виконання обов'язків голову правління

  Конфлікт навколо "Укртранснафти" вичерпаний - Аваков