Київські депутати вимагають статусу пам'ятки для "Жовтня", активісти - проти

  Депутати Київради вимагають надати статус скверу зеленій зоні біля кінотеатру "Жовтень", а самій будівлі - присвоїти статус пам'ятки місцевого значення.

  Відповідний проект рішення авторства депутата Дмитра Гордона внесли до порядку денного. Проте проголосувати столичні обранці так і не змогли і відтермінували проект на наступну сесію. Оскільки проект рішення не пройшов погодження комісії з питань культури.

  Його автор переконаний, що охоронний статус кінотеатру не дасть змоги забудувати територію або змінити функціональне призначення закладу.

  Натомість активісти організації "Врятуй "Жовтень"" заперечують: статус пам'ятки може обмежувати коло компаній, які проводитимуть ремонтні роботи. Тож вважають, що такий проект рішення лише затягуватиме час перед проведенням ремонтних робіт.

  "5 канал" став свідком інциденту між Дмитром Гордоном та одним із громадських активістів. На зауваження Сергія Щелкунова, що депутат не знає площі кінотеатру, Гордон відреагував нецензурною лайкою і погрозами в бік активіста. 

  Попередній матеріал
  В Кабміні кажуть про створення в Україні поліції і Бюро розслідування
  Наступний матеріал
  ГПУ пропонує перевірити суддів, які заарештовували євромайданівців