Хто очолить Дніпровську РДА?

  Чільника для себе просять депутати Дніпровського району. Вони стверджують, що без голови адміністрації працюють вже рік. І життєдіяльність району від цього не покращується. Тож вони просять прискорити призначення Оксани Мисовської, яка є й головою райради, на посаду голови виконавчого органу району.

  Таке звернення вони майже одноголосно ухвалили на сесії та надіслали мерові, Прем`єр-міністру та Президентові України. Втім, категорично не згоден із цим Олександр Сотников. До серпня цього року він виконував обов`язки голови адміністрації Дніпровського району. Але суд визнав це призначення нелегітимним. Сотников стверджує, що цю ухвалу оскаржив. А судова тяганина та конфронтація із Блоком Черновецького не завадили йому господарювати належним чином.

  Сергій Артеменко, заступник голови Дніпровської райради, Блок Леоніда Черновецького: "Для мешканців Дніпровського району повинно бути чітко зрозумілим, хто є насьогодні відповідальним за вивоз мусора, за сміття, за роботу ліфтового господарства і таке інше. На сьогоднішній день такої особи - юридичної і чіткої - немає. Ми повинні якось реагувати на ту ситуацію, яка на сьогоднішній день склалась. Нас це не влаштовує. І це не влаштовує не тільки одну фракцію, це не влаштовує всі фракції". 

  Олександр Сотников, голова Дніпровської РДА: "Це юридично невиважене рішення, це порушення діючого законодавства, і ствердження про те, що та команда, яка зараз працює, вона привела район до кризи, не відповідають дійсності. Бо криз світова,а в рамках тих коштів, які має район, вона виконала всі зобов`язання".

  Попередній матеріал
  Метрополітен продовжив термін обміну жетонів старого зразка на нові до 31.12
  Наступний матеріал
  У НАТО запропонували Україні "річну національну програму" (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...