joinfo.ua

Кернес не з'явився на судове засідання

  Міський голова Харкова Геннадій Кернес не з'явився на судове засідання в Київський райсуд Полтави у зв'язку з проходженням курсу лікування.

  Як повідомляє "УНІАН", адвокати підсудного в суді заявили, що з 26 квітня по 2 травня Кернес перебуває на лікуванні в Італії.

  Також у зв'язку з цим вони подали клопотання про перенесення судового засідання. Суд задовольнив клопотання, наступне засідання призначено на 18 травня.

  Нагадаємо, міського голову Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців підозрюють у викраденні та побитті учасників Євромайдану в березні 2014 року.

  2 березня 2015 року Кернесу було повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України.

  26 березня Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

  31 березня у Дзержинському райсуді Харкова розпочалося перше засідання у справі Кернеса, але через неявку потерпілих у засіданні було оголошено перерву до 7 квітня.

  2 квітня Вищий спеціалізований суд України прийняв рішення перенести розгляд кримінального провадження стосовно Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

  Попередній матеріал
  Литовські прикордонники не пропустили російських байкерів
  Наступний матеріал
  Сьогодні суд продовжує розглядати справу екс-беркутівців, яких підозрюють у вбивстві 39 активістів Майдану

  Сьогодні суд продовжить розглядати справу проти Геннадія Кернеса

  Матеріали справи Кернеса надійшли до Полтавського суду

  В розшук оголосили поплічника Кернеса

  Справу Кернеса розгляне полтавський суд