УКР літак в Непалі
5.ua

Евакуація з Непалу: за годину група українських рятувальників має вилетіти з Делі у Катманду

Приблизно за годину у Катманду із Делі вилетить група українських рятувальників разом із виконувачем обов'язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зоряном Шкіряком.

Про це телефоном розповів кореспондент "5 каналу" Максим Волобоєв.

За його словами, більшість команди залишається в Індії, допоки не полагодять український літак. Необхідну для його ремонту деталь обіцяють доставити сьогодні.

"Сьогодні до Непалу вилітає виконуючий обов'язки голови ДСНС Зорян Шкіряк разом з обмеженою групою рятувальників. Інша, теж невелика група рятувальників, долучиться до нього завтра вранці. Основна частина представників ДСНС будуть очікувати на те, поки полагодять літак Іл-76", - поінформував Волобоєв.

Як повідомлялось раніше, Непал дозволив Україні почати евакуацію людей. Утім, літак Іл-76 Міністерства оборони України, який був відправлений для евакуації наших співгромадян, зламався. Поломка сталася ще під час польоту в індійське Делі. Там повітряне судно перебуває вже більш як добу.

Раніше до Катманду літак не міг вилети і ще з однієї причини. На летовищі Делі утворилися черги із літаків інших країн, які також намагаються потрапити до Непалу. Спершу українцям казали, що летіти можна буде лише 3 травня, та сьогодні зранку, дозволили вирушати, вже завтра.

У Непалі перебувають майже дві сотні українців. Із них 40 - і досі не вийшли на зв'язок після землетрусу. Тим часом кількість жертв удару стихії - вже перевищила 6 тис. 200 осіб.

Попередній матеріал
Україну виключили зі списку найбільших інтелектуальних піратів у світі
Наступний матеріал
Протести у американському Балтиморі не вщухають

Український літак, який відправився у Непал, зламався у індійському Делі

Український літак, який відправився в Непал, застряг у Індії до 3 травня

У Непалі з-під завалів врятували підлітка

Зі 196 українців у Непалі на зв'язок досі не вийшли 40 - МЗС