dpsu.gov.ua

ДПСУ опублікувала відео затримання браконьєрської шхуни в Чорному морі

  У вівторок, 24 березня, в Чорному морі у результаті взаємодії прикордонної авіації та морської охорони затримана браконьєрська шхуна.

  Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

  "Екіпаж літака "Даймонд", що здійснював моніторинг виключної (морської) економічної зони України, близько 11:00 помітив порушників в 40 милях від о. Зміїний. Плавзасіб не мав жодних ознак державної належності. У ході подальшого спостереження пілоти зафіксували, як рибаки розпочали ставити сіті, та напис на борту судна "Allah Korusun", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначили у відомстві, після цього корабель морської охорони "Миколаїв" за деякий час наздогнав та затримав браконьєрів.

  "З корабля "Миколаїв" на шхуну здійснила висадку оглядова група. Під час її перевірки було виявлено камбальні сітки і сухий лід та встановлено, що назва шхуни "ZOR" (прапор Туреччина)", - повідомили у прес-службі ДПСУ.

  Наразі складено відповідні процесуальні документи щодо незаконного промислу у морській економічній зоні України. Шхуну конвойовано до порту Одеси для подальшого прийняття правового рішення.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі перейменували центральну площу на Майдан Героїв
  Наступний матеріал
  На борту авіалайнера A-320 перебували громадяни 15 країн

  Одеські прикордонники затримали браконьєрів

  На Рівненщині затримали 20 "бурштинових браконьєрів"

  Одного із заступників Луганського міського голови мисливці зафільмували під час браконьєрства

  Браконьєри застрелили червонокнижну тварину на Житомирщині