Пукач 5.ua

Адвокат вдови Гонгадзе відкликала скаргу на вирок Пукачу

  Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теліченко сьогодні відкликала апеляційну скаргу на вирок Олексію Пукачу, засудженому до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

  "Оскільки ніяких сумнівів в тому, що Пукач власноруч задушив Георгія Гонгадзе немає, всі обставини злочину суд правильно встановив, і провина Пукача доведена, а також зважаючи на те, що йому призначено максимальне покарання, то ми вирішили відкликати нашу апеляційну скаргу", - заявила Теличенко виданню РБК-Україна.

  Теліченко нагадала, що апеляційна скарга Мирослави Гонгадзе була відносно розширення звинувачень Пукачу. "Для розширення звинувачень необхідно було повернути справу назад у прокуратуру. А це в свою чергу можна використовувати як привід звільнити Пукача з-під варти. Тому що не можна тримати когось під вартою нерозумно довго, якщо вирок не набрав законної сили", - підкреслила Теліченко.

  Разом з тим адвокат повідомила, що сьогодні суд фактично міг приступити до розгляду апеляційних скарг сторін-учасників процесу по суті, але не зміг цього зробити через чергового клопотання потерпілого Олексія Подольського про направлення документів про нібито тиск на Пукача в прокуратуру.

  "Хочу відзначити, що Пукач, ні його захисник, ні Подільський не заявляли в суді першої інстанції про те, що Пукача чиниться тиск. Суд кілька разів питав у Пукача, тисне на нього хто-небудь. Пукач стверджував, що ніхто не тисне",- зазначила Теліченко.

  "Нинішні заяви про тиск на Пукача я розцінюю як намагання затягнути розгляд апеляції, щоб вирок не вступив у законну силу. Що в свою чергу може стати причиною виходу Пукача на волю", - додала Теліченко.

  Адвокат повідомила, що наступне засідання заплановане на 8 червня 2015 р. На наступному засіданні, як очікується, суд приступить до розгляду апеляцій самого Пукача та його захисника, а також потерпілого по справі Олексія Подольського.

  Попередній матеріал
  Президент намагається деолігархізувати стратегічні галузі України – експерт
  Наступний матеріал
  Помер український дисидент і публіцист Леонід Плющ – борець за права кримських татар в СРСР
  Loading...