савченко
5.ua

Завтра московський суд розгляне питання імунітету Савченко як делегата ПАРЄ

  Басманний суд Москви завтра в присутності Надії Савченко розгляне питання її імунітету як делегата Парламентської асамблеї Ради Європи.

  Про це повідомив адвокат Савченко Микола Полозов.

  Захисник зазначив, що слідство згідно з законом, має право самостійно змінити запобіжний захід, а не очікувати на рішення суду.

  Надія Савченко, як зазначив адвокат Марк Фейгін у своєму Twitter, буде присутня на засіданні суду і "зможе сама дещо пояснити".

  Він також повідомив, що Савченко дала йому слово зупинитися, коли їй буде зовсім зле.

  "Так чи інакше, я домігся від неї слова, що коли стане зовсім жахливо, вона послухається і зупиниться. Так вона сказала", - написав адвокат у Twitter

  Нагадаємо, у російській в'язниці українська льотчиця перебуває з липня 2014 року. На знак протесту вона голодує вже 81 день. Народні депутати, адвокати та родичі закликають українку припинити акцію протесту. Однак Савченко не відмовляється від голодування, доки її не повернуть до України.

  Наприкінці лютого московський суд залишив льотчицю під вартою до 13 травня. Окрім того, Савченко висунули нові звинувачення – застосування заборонених засобів і методів ведення війни, зокрема жорстоке поводження з військовополоненими або цивільними.

  Попередній матеріал
  На сьогодні державі бракує справжньої української еліти - Гарань
  Наступний матеріал
  СБУ контролює регіони, куди може поїхати Гіркін - Лубківський
  Теги:

  Російські слідчі не збираються відпускати Савченко, яка голодує вже 81 день

  Президент присвоїв Савченко звання "Герой України"

  Надія Савченко може померти вже 6-8 березня – адвокат

  МЗС вимагає пояснень від Росії відносно доправлення заручниці Надії Савченко у РФ