Twitter / Mark Feygin

Захист Савченко завершує представляти докази невинуватості української льотчиці

  Захист Надії Савченко завершує представляти докази невинуватості української військової. У російському Донецьку триває чергове засідання суду

  Захисту відмовили у клопотанні щодо запиту, пов'язаного зі свідченнями інженера Андрія Іванова. Ідеться про встановлення точного місцеперебування телефонів Савченко на мить загибелі російських журналістів.

  Підтвердження даних з українського боку стало би свідченням невинуватості Надії. Адвокат Ілля Новіков також заявив про неправдиві свідчення слідчого Маньшина. Той у суді запевняв, що не знав про арешт Савченко. Однак захист довів протилежне.

  Поки адвокати змагаються за свободу Надії, у Європі розпочалася акція на підтримку Савченко. До кінця лютого триватиме ланцюгове голодування. Активісти просять долучатися хто на скільки може. Закликають негайно звільнити Надію. До голодування долучилися члени Ради Європи.

  Нагадаємо, Надію Савченко звинувачують у вбивстві російських журналістів. Сама вона звинувачення відкидає, бо на той час уже перебувала у полоні бойовиків.

  Як повідомляв 5.ua, в січні 2016 року адвокат Марк Фейгін заявив, що українську льотчицю Надію Савченко звільнять у результаті політичних переговорів. І від того, наскільки професійно захист пред'явить докази про невинність, залежатиме швидкість або ефективність переговорів щодо звільнення.

  Попередній матеріал
  Уряд прийняв рішення призупинити переміщення російських вантажівок по території України
  Наступний матеріал
  Москаль каже, що російські фури знаходять лазівку до ЄС
  Loading...

  Суд у справі Савченко: в перерві приставам ростовська активістка читали "Кобзаря"

  Завтра допит російського слідчого у справі Савченко продовжиться - Фейгін

  Савченко звільнять незалежно від вироку - Фейгін

  В суді у справі Савченко захист допитує слідчого, який був одним з головних учасників викрадення