twitter.com/GlasnostGone

Захист Савченко просить суд виключити з матеріалів справи недопустимі докази

  Судове засідання у справі Надії Савченко розпочалося з подання захисту до суду про виключення з матеріалів справи недопустимих доказів.

  За словами захисника льотчиці Миколи Полозова, вони є незаконними, оскільки неправдиві або непідтверджені. Йдеться насамперед про показання старшого інженера "МТС Україна" В'ячеслава Желєзного.

  Крім того, у другій половині дня захист продовжить допитувати свідків та представляти докази невинуватості української льотчиці. Вдалося привезти до Росії українських свідків подій.

  На попередньому засіданні суд відмовлявся додавати до матеріалів справи більшість письмових документів-підтверджень. Клопотання адвокатів про виклик на засідання низки свідків теж відхилили. Серед них були українські військові та священик, якого нібито катувала Савченко.

  Через голодування Надія помітно змарніла. Вона нічого не їсть уже понад 40 днів, лише п'є воду і чай. У разі звинувачувального вироку погрожує сухим голодуванням.

  За даними адвокатів, цього тижня заплановані свідчення останніх чотирьох свідків сторони захисту, а сама Надія Савченко відповідатиме на запитання суду 1 лютого.

  Попередній матеріал
  У центрі Києва викрили підпільне казино, яке працювало у ресторані
  Наступний матеріал
  Мандат місії ОБСЄ в Україні потрібно продовжити - німецький дипломат

  Суд у справі Савченко відмовився допитати військових, які були разом з нею в полоні

  Допит Надії Савченко відбудеться 1 лютого - Новіков

  У суді представили новий доказ невинуватості Савченко

  Надію Савченко, яка продовжує голодування, поклали під крапельницю