5.ua

В Росії будь-яка людина, що потрапила під слідство, завжди опиняється в СІЗО - російський журналіст

В Росії будь-яка людина, що потрапила під слідство, завжди опиняється в СІЗО і в тюрмі, незалежно від того, що вона скоїла.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив  російський журналіст Олександр Шмельов.

"У Росії будь-яка людина, яка потрапляє до рук слідства – проведе апріорі багато часу в СІЗО, і, скоріше за все, опиниться в тюрмі, незалежно від того, що вона скоїла, або не скоїла взагалі, це мало кого хвилює. Правих шляхів немає, є лише шляхи з будь-якої ситуації – політичні. Чому всі слідчі так забігали у справі Савченко? Нещодавно в одному з провладних ЗМІ булла інформація про те, що Єрофєєва і Александрова можуть обміняти на військовополонених з України в РФ. Можливо, шукають підгрунтя для обміну Савченко. Але це тільки здогадки, ніхто справжньої інформації не має", - каже Шмельов.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії завершив розслідування кримінальної справи щодо Надії Савченко. Їй закидають причетність до вбивства російських журналістів незаконний перетин російського кордону. Надії Савченко загрожує 25 років за ґратами.  Генпрокуратура України заявила про готовність висунути підозри сімом російським службовцям у зв'язку з незаконним утриманням під вартою Савченко в Російській Федерації. Серед підозрюваних працівники Слідчого комітету Росії, судді, які виносили рішення про арешт Савченко, та високопоставлені російські чиновники.

Попередній матеріал
Завтра КС оприлюднить висновок щодо проекту змін до Конституції в частині децентралізації
Наступний матеріал
Декана Чернівецького національного університету спіймали на хабарі