Free Savchenko - HUNGER STRIKE

У Європі активісти оголосили голодування на знак солідарності з Надією Савченко

  До акції під назвою "Волю Надії Савченко – голодування" може приєднатись будь-хто і будь-де в Європі, на день, два чи символічно на кілька годин.

  15 лютого активісти в Європі оголосили ланцюгове голодування – добровільну акцію на знак солідарності з українською льотчицею Надією Савченко, яку судять у РФ. Ініціатива, народжена серед депутатів Ради Європи, а згодом поширена соціальними мережами, знайшла відгук у серцях громадян Європейського Союзу, пише "Радіо Свобода". Акція має назву "Волю Надії Савченко – голодування" (FreeSavchenko– HungerStrike).

  До акції може приєднатись будь-хто і будь-де в Європі, на день, два чи символічно на кілька годин. Головне – донести до Надії Савченко, що вона не сама, що про неї думають і вболівають, наголосила чеський депутат Крістина Зелєнкова, яка є одною з ініціаторок акції.

  "Ця акція голодування за Надю Савченко мала б відбутись в усіх країнах-членах Ради Європи. Не можу зараз сказати, чи всі країни до нас приєднаються. Але всі країни знають про резолюцію Ради Європи, вона доступна на сайті Ради Європи , кожен може її прочитати і запропонувати ухвалити парламентом своєї країни, а потім надіслати її до Москви, до Думи", - зазначила Зелєнкова.

  Акція "Волю Надії Савченко – голодування" триватиме до кінця лютого. В Європі сподіваються, що вона не тільки додасть Надії сил, але й наблизить день її визволення з російської неволі.

  Як повідомляв 5.ua, в січні 2016 року адвокат Марк Фейгін заявив, що українську льотчицю Надію Савченко звільнять у результаті політичних переговорів. І від того, наскільки професійно захист пред'явить докази про невинність, залежатиме швидкість або ефективність переговорів щодо звільнення.

  Попередній матеріал
  Як тільки Росія відчуває, що застосування сили приносить успіх, вона одразу втрачає межі - Данилов
  Наступний матеріал
  Порошенко: Росія зі своєю імперською манією величі - в повній ізоляції, весь світ з Україною
  Loading...

  Захист Савченко завершує представляти докази невинуватості української льотчиці

  Суд у справі Савченко: в перерві приставам ростовська активістка читали "Кобзаря"

  Фейгін: Київ і Москва домовилися про видачу Савченко

  Новіков оприлюднив матеріали СБУ про викрадення Савченко