twitter.com/GlasnostGone

У суді представили новий доказ невинуватості Савченко

  Новий доказ на користь невинуватості української льотчиці Надії Савченко представили у суді російського міста Донецька.

  Вона не могла коригувати вогонь у день вбивства російських журналістів, бо мобільного зв'язку у тому районі просто не було. Такі висновки експерта з якості стільникового зв'язку, що їх суду представили адвокати Савченко.

  У червні 2014 року згаданий експерт особисто займався установкою та налаштуванням станцій зв'язку мобільного оператора МТС у всій Луганській області.

  Савченко, серед іншого, російські слідчі звинувачують у тому, що влітку позаминулого року вона коригувала вогонь по групі російських журналістів у Луганській області. Для цього, нібито, пробралася на вежу стільникового зв'язку і подзвонила по телефону. Адвокати вже довели, що вона у момент загибелі була в полоні бойовиків.

  Крім цього, була поранена і на 40-метрову вежу видертися просто не могла. Попри усі докази захисники Надії Савченко припускають, що її все одно засудять.

  Сама ж українська бранка вже пообіцяла після оголошення вироку повністю відмовитися навіть від чаю та води. Вона вже 35 днів не вживає їжу. При цьому в'язничні лікарі кажуть, що вона може і далі сидіти за ґратами.

  Нагадаємо, минулого тижня захист українки повідомив, що через голодування вона схудла на 15 кг. 19 січня українській льотчиці Надії Савченко, яка продовжує голодувати у слідчому ізоляторі у російському Новочеркаську, прокапали глюкозу.

  Попередній матеріал
  В Україні зросла кількість смертельних випадків від грипу
  Наступний матеріал
  МОЗ: чинний санітарний регламент для дитсадків потребує перегляду

  Надію Савченко, яка продовжує голодування, поклали під крапельницю

  За законом Савченко на волю вийде близько 15 тисяч осіб – правозахисник

  Сьогодні на засіданні у справі Савченко сторони подивляться відео затримання льотчиці

  До справи Савченко долучили відео, де українка перебуває у полоні бойовиків так званої "ЛНР"

  Через голодування Савченко схудла на 15 кг

  5 канал - трансляція наживо