radiosvoboda.org

У Києві пікетували диппредставництва на захист Надії Савченко

  Представники "Євромайдан SOS", "Автодозору" і сотень Майдану провели у Києві акцію на підтримку української льотчиці Надії Савченко й інших заручників у Росії.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Як повідомляється, активісти зустрілися з автомобілістами на Михайлівській площі столиці і поїхали до посольств Франції, Німеччини, представництва ЄС і консульства Росії вимагати звільнення українських громадян.

  За словами активіста "Автодозору" Гліба Лісовського, питання про звільнення Савченко, доки вона була в Україні, затягли. "Тепер сподіваємось, що Міністерство закордонних справ докладе максимум зусиль для звільнення цієї героїчної жінки", – зазначив він.

  За інформацією представниці "Євромайдан SOS" Марії Томак, зараз незаконно утримуються у Москві не тільки Надія Савченко і кримські активісти Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Генадій Афанасьєв й Олексій Черній, а й у Курській області двоє львів'ян в центрі для нелегальних мігрантів.

  У французькому посольстві протестувальників зустріла перший секретар Жюлі Фор, яка запевнила, що диппредставництво стежить за ситуацією й чекає результатів перевірки фактів для оцінки ситуації.

  Попередній матеріал
  Українська авіація розгромила кілька позицій терористів - Селезньов
  Наступний матеріал
  Терористи вночі обстріляли силовиків "Градом": загинули семеро військових
  Loading...