radiosvoboda.org

Суд у справі Савченко відмовився оприлюднити свідчення Плотницького і відвести прокурорів

  Захист українки подав два клопотання, які російський суд відмовився задовольняти.

  У четвер, 26 листопада, суд у російському Донецьку, де розглядають справу української льотчиці Надії Савченко, відмовився оприлюднити свідчення очільника так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького, який виступав на одному з попередніх слухань у закритому режимі. Про це у своєму Twitter повідомив адвокат українки Марк Фейгін.

  На оприлюдненні свідчень наполягав захист Савченко. "Ми впевнені, що Плотницький лжесвідчив. Ми наполягаємо на публікації стенограми показань Плотницького… Суд був введений в оману, ніякої небезпеки для Плотницького не було. Він сам заявив про політичні причини", – цитує слова Марка Фейгіна "Радіо Свобода".

  Захист подав ще одне клопотання – про відвід прокурорів у справі Савченко. "Прокурори погрожують усунути захисників Савченко з процесу. Наша заява про їх відвід зачепила за живе", – написав у Twitter ще один адвокат льотчиці Микола Полозов. Згодом адвокати повідомили, що це клопотання суд також відхилив.  

  Нагадаємо, у Росії відкрили кримінальне провадження щодо cестри Надії Савченко Віри. Її хочуть притягнути до відповідальності за неповагу до чеченського суду. 25 листопада Віру Савченко допитали в одному з кабінетів будівлі суду, де відбуваються слухання у справі Надії. Згодом сестру льотчиці відпустили під зобов'язання з'явитися на засідання суду.

  Попередній матеріал
  Нафта Brent торгується близько $46 за барель
  Наступний матеріал
  Дві українки намагались перенести в Угорщину майже 10 кг бурштину